Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 141

Ezüst (Ag) vékony kígyó nyaklánc szív medállal, 2,9g
22039.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst (Ag) áttört szemes glídes karkötő, h: 19 cm, jelzett, 12,1g
22040.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag) figaro karkötő, h: 21 cm, jelzett, 12,8g
22041.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst (Ag) figaro bokalánc, h: 24 cm, 1,7g
22042.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst (Ag) walles karkötő, h: 18 cm, jelzett, 6,5g
22043.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
10

Ezüst (Ag) walles nyaklánc, hajlított lepke medállal, jelzett, 18,4g
22044.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
10

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc h: 40 cm, Mária medállal, jelzett, 8,9g
22045.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Ezüst (Ag) ovális szemű karkötő, markazit berakásokkal, h:18,5 cm, jelzett, 12,9g
22046.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst (Ag) karkötő, obszidián és gyöngyház berakással, jelzett, bruttó 18,5
22047.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19

Ezüst (Ag) gyűrű, csiszolt ametiszt és citrin berakással, m: 56, jelzett, bruttó 5,1g
22048.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

0,97g 8 K arany, (Au) sérült lánc. Jelzett
22049.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst (Ag) meandermintás kígyó nyaklánc h: 45 cm, jelzett, 10,3g
22050.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft