Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 141

Briliáns 0,26ct
22027.

Briliáns 0,26ct

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Arany (Au) nyaklánc, 14k, jelzett, szakadt, 4,3g
22028.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Arany (Au) bordázott fülbevaló pár, 14k, jelzett, 3,3g
22029.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Ezüst (Ag) ékszeres doboz, hatszögletű, zsanéros, jelzett, d: 6,5 cm, 57,5g
22030.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, jelzett, 1,9g
22031.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Ezüst (Ag) mopsz figurás gyűrű, m:54, jelzett, 27,8g
22032.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst (Ag) fülbevaló pár és gyűrű szett, zöld kő berakásokkal, gyűrű m: 51, jelzett, 5,7g
22033.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

Ezüst (Ag) szalagmintás köves gyűrű, m: 54, jelzett, 5,4g
22034.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst (Ag) tulipánmintás gyűrű, m: 54, jelzett, 4,2g
22035.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
10

Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű, kék kövekkel kirakott, m:55, jelzett, 7,1g
22036.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) plasztikus kígyó gyűrű, m:51, jelzett, 5,4g
22037.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) fantáziaszemes nyaklánc h: 45 cm tigrisfej medállal, jelzett, 17,3g
22038.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft