Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3302654
22027
485
44000
Jewellery and precious metal items
3306798
22028
485
75000
Arany (Au) nyaklánc, 14k, jelzett, szakadt, 4,3g 3317142
22029
485
55000
Arany (Au) bordázott fülbevaló pár, 14k, jelzett, 3,3g 3317011
22030
485
28000
Ezüst (Ag) ékszeres doboz, hatszögletű, zsanéros, jelzett, d: 6,5 cm, 57,5g 3316711
22031
485
36000
Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, jelzett, 1,9g 3317114
22032
485
14000
Ezüst (Ag) mopsz figurás gyűrű, m:54, jelzett, 27,8g 3317137
22033
485
Ezüst (Ag) fülbevaló pár és gyűrű szett, zöld kő berakásokkal, gyűrű m: 51, jelzett, 5,7g 3317132
22034
485
Ezüst (Ag) szalagmintás köves gyűrű, m: 54, jelzett, 5,4g 3317134
22035
485
2200
Ezüst (Ag) tulipánmintás gyűrű, m: 54, jelzett, 4,2g 3317013
22036
485
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű, kék kövekkel kirakott, m:55, jelzett, 7,1g 3317025
22037
485
Ezüst (Ag) plasztikus kígyó gyűrű, m:51, jelzett, 5,4g 3317112
22038
485
Ezüst (Ag) fantáziaszemes nyaklánc h: 45 cm tigrisfej medállal, jelzett, 17,3g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft