Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 141

Ezüst (Ag) tálca, virágmintás peremmel. Dianás jelzéssel. 480 g 39x19 cm
22013.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

7 darab ezüst (Ag) kanál, jelzett, közte 1866, 18?2 dátummal, 410g
22014.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

22015.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

22016.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

6 darabos orosz ezüst (Ag) virágmintás nyelű kávéskanál garnitúra, h: 14 cm, jelzett, 165g
22017.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Arany és ezüst töltőceruza pár. 14k arany (Au) borítás, jelzett, + ezüst (Ag) borítás. XX. sz. eleje 12 cm
22018.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

cca 1930/40 Orosz arany (Au) gyűrű, kiesett kő berakással, jelzett, 14k, m: 54, nettó 4g. Hozzá cca 1890 jelzett Fabergé bélelt fa tartódoboz, 4x4x4 cm
22019.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

22020.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Arany (Au) nyitható szív alakú medál, 14k, jelzett, 5,4g
22023.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

22024.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Bross virág díszítéssel. 14K arany (Au) jelzett, 5 g 4 cm
22025.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

22026.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft