Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3319250
22013
485
100000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) tálca, virágmintás peremmel. Dianás jelzéssel. 480 g 39x19 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3318049
22014
485
80000
7 darab ezüst (Ag) kanál, jelzett, közte 1866, 18?2 dátummal, 410g 2784050
22015
485
90000
Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g 3269241
22016
485
140000
Ezüst(Ag) 6 db halas villa és kés, jelzett, h: 18,4 és 21,2 cm, nettó: 599 g
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3317171
22017
485
80000
6 darabos orosz ezüst (Ag) virágmintás nyelű kávéskanál garnitúra, h: 14 cm, jelzett, 165g 3318792
22018
485
50000
Arany és ezüst töltőceruza pár. 14k arany (Au) borítás, jelzett, + ezüst (Ag) borítás. XX. sz. eleje 12 cm 3306800
22019
485
120000
cca 1930/40 Orosz arany (Au) gyűrű, kiesett kő berakással, jelzett, 14k, m: 54, nettó 4g. Hozzá cca 1890 jelzett Fabergé bélelt fa tartódoboz, 4x4x4 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3051018
22020
485
32000
Antik szivarvágó vadász témájú ezüst (Ag) vaddisznót ábrázoló plasztikus borítással 14 cm / Antique cigar cutter with hunting theme, silver (Ag) with a plastic cover depicting a wild boar, 14 cm 3317146
22023
485
95000
Arany (Au) nyitható szív alakú medál, 14k, jelzett, 5,4g 3242191
22024
485
90000
Pecsétgyűrű, 14K arany (Au) ónix kővel, jelzett, br 5,9g, m: 58 3319575
22025
485
90000
Bross virág díszítéssel. 14K arany (Au) jelzett, 5 g 4 cm 3271776
22026
485
80000
14K arany (Au) gyűrű természetes gyömgyökkel és cirkóniával 2x0,1ct. jelzett br 3,8 g m: 54,5 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft