Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3317104
22051
485
4600
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc kereszt medállal, 8,9g 3317108
22052
485
4800
Ezüst (Ag) walles nyaklánc filigrán virág medállal, jelzett, 9,5 g 3317034
22053
485
3400
Ezüst (Ag) nyaklánc kereszt medállal, jelzett, 6,7g 3315423
22054
485
3 db ezüst (Ag) gyűrű 9,23 g 3321976
22055
485
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 17 g 3321966
22056
485
Ezüst (Ag) gyűrű 3 db kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 4 g 3321946
22057
485
Aranyozott ezüst (Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 9,3 g 3315425
22058
485
Ezüst (Ag) fülbevaló jelzett 2,58 g 3320473
22059
485
Cigaretta tárca ezüst (Ag) jelzett 1933-as kardverseny gravírozással belül. Jelzett 99 g 12x8 cm 3321970
22060
485
Ezüst (Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,7 g 3320494
22061
485
Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, h: 11 cm, bruttó 13 g 3320289
22062
485
Ezüst (Ag) hamutál, jelzett 40 g 9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft