Kerámiák

Tételek száma: 177

11073.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Kőfalvi Gyula (1920-1986): Pálmaágat tartó nő. Jelzett, horzsolással, m: 28 cm
11074.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 39 cm
11075.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
30,84

cca 1840/60 Portheim & Sons márványmintás kőedény kancsó. Chodau, Bohemia, cca 1840/60, jelzett, ón fedéllel, restaurált, m: 23,5 cm
11076.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm
11078.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
14,29

Pesthidegkút füles váza, jelzett, m: 18 cm
11079.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,94

Dobos miska váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 13 cm
11080.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,39

Potz mázas kerámia kínáló, címkével jelzett, 21x15 cm
11081.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
11,04

Pesthidegkút vulkánváza, jelzett, m: 36 cm
11082.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,86

Vándor legény. Izsépy keráma. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
11083.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Olasz multicolor karcolt és festett nagyméretű dísztál, d: 37 cm
11084.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,64

Deruta nagyméretű kancsó, jelzett, mázhibákkal, m: 33 cm
11085.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft