Kerámiák Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3195010
11073
482
Art-ceramics
cca 1940, Férfi figurális pálinkás butykos. Jelzett, kis mázhibával, m: 24 cm 3294304
11074
482
Art-ceramics
Kőfalvi Gyula (1920-1986): Pálmaágat tartó nő. Jelzett, horzsolással, m: 28 cm 3295492
11075
482
9500
Art-ceramics
Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 39 cm 3293037
11076
482
Art-ceramics
cca 1840/60 Portheim & Sons márványmintás kőedény kancsó. Chodau, Bohemia, cca 1840/60, jelzett, ón fedéllel, restaurált, m: 23,5 cm 2857357
11078
482
4400
Art-ceramics
Kerámia párologtató, kézzel festett, hibátan 23 cm 3280082
11079
482
4600
Art-ceramics
Pesthidegkút füles váza, jelzett, m: 18 cm 3278744
11080
482
3200
Art-ceramics
Dobos miska váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 13 cm 3274468
11081
482
3400
Art-ceramics
Potz mázas kerámia kínáló, címkével jelzett, 21x15 cm 3274518
11082
482
5500
Art-ceramics
Pesthidegkút vulkánváza, jelzett, m: 36 cm 3273438
11083
482
Art-ceramics
Vándor legény. Izsépy keráma. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm 3272900
11084
482
4200
Art-ceramics
Olasz multicolor karcolt és festett nagyméretű dísztál, d: 37 cm 3272883
11085
482
Art-ceramics
Deruta nagyméretű kancsó, jelzett, mázhibákkal, m: 33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft