Kerámiák Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3202523
11207
482
Art-ceramics
Rerto kerámia váza. Mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 3279388
11208
482
Art-ceramics
Német iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm 3279383
11209
482
Art-ceramics
Füstölőtartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 12x12 cm m: 10 cm 3171308
11210
482
Art-ceramics
Iparművész kerámia kínáló, sorszámozott, 28x10,5 cm 3296625
11211
482
Art-ceramics
Pásztor, mázas kerámia figura, Alföld, cca XX. sz. közepe, jelzés nélkül, kis mázrepedésekkel, m: 22 cm 3296599
11212
482
2200
Art-ceramics
Zákány Eszter (1943-2006): Kígyóval harcoló szárnyas alak. Mázas kerámia falitál, jelzett, Iparművészeti Vállalatos zsűri címkével, kis sérüléssel/hiánnyal, tisztításra szorul, d: 20 cm, m: 8,5 cm 3296561
11213
482
Art-ceramics
2 db iparművész kerámia váza, az egyik etikettel jelzett, kis lepattanással, mázrepedésekkel, m: 14 - 20 cm 3194466
11214
482
Art-ceramics
Korond 2 darab régebbi kerámia, jelzett, mázhibával, m: 16-18 cm 3224389
11215
482
Art-ceramics
Figurális sóborskínáló, jelzett, 15x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft