Kerámiák Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3260875
11195
482
3200
Art-ceramics
2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal. 3294315
11196
482
Art-ceramics
Kagyló alakú iparművész kínáló, jelzés nélkül, 28x26 cm 3294305
11197
482
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál, mázhibával, jelzett, d: 19cm 3294286
11198
482
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Lány virággal. Jelzett, m: 14 cm 3295316
11199
482
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Furulyázó figurális mécsestartó. Jelzett, m: 14 cm 3295273
11200
482
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kéményseprő figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14,5 cm 3295518
11201
482
Art-ceramics
Sün alakú kerámia persely, kis sérüléssel, m: 12 cm 3295504
11202
482
3400
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Vérmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3295662
11203
482
Art-ceramics
2 darab kerámia kuglóf forma, d: 15-17 cm 3294858
11204
482
Art-ceramics
2 db kerámia fekete-fehér macska párologtató. 21 cm 3293508
11205
482
Art-ceramics
Dudás. Jelzett mázas kerámia plakett, lepattanással, 29,5x14 cm 3172994
11206
482
Art-ceramics
Retro iparművész váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft