Kerámiák Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3278738
11171
482
Art-ceramics
Fatörzs mintás kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm 3199032
11172
482
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri fali dísztál Mázas kerámia, jelzett hibátlan d:28 cm 3193706
11173
482
Art-ceramics
2 darab antik öntött gipsz / kerámia falikép, sérülésekkel, d: 34 cm 3195009
11174
482
3200
Art-ceramics
Férfialakkal festett kiskancsó, m: 14,5 cm 2938994
11175
482
Art-ceramics
Diogenész plasztikus ábrázolás kerámia flaskán, modern. Sopron, cca 1990. 14 cm 2938989
11176
482
Art-ceramics
Kerámia tigris figura. Mázas, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan . 15 cm 3197882
11177
482
Art-ceramics
Mihály Béla szárazvirág váza, jelzett, mázhibával, 18x10x8 cm 2535082
11178
482
Art-ceramics
Viking katona, kerámia figura, jelzett, lepattanásokkal, m: 17,5 cm 2712200
11179
482
Art-ceramics
Teáskanna. Németország XX. sz. vége. Jelzett, javított a szájánál 23 cm 3195148
11180
482
Art-ceramics
Régebbi erdélyi bokály, sérüléssel, m: 19,5 cm 3177679
11181
482
3200
Art-ceramics
Ovális retro kisváza. Jelzett, h: 13 cm 3260534
11182
482
Art-ceramics
Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft