Kerámiák

Tételek száma: 177

Fatörzs mintás kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11171.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Bodrogkeresztúri fali dísztál Mázas kerámia, jelzett hibátlan d:28 cm
11172.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9,09

2 darab antik öntött gipsz / kerámia falikép, sérülésekkel, d: 34 cm
11173.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

Férfialakkal festett kiskancsó, m: 14,5 cm
11174.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,39

Diogenész plasztikus ábrázolás kerámia flaskán, modern. Sopron, cca 1990. 14 cm
11175.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kerámia tigris figura. Mázas, anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan . 15 cm
11176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mihály Béla szárazvirág váza, jelzett, mázhibával, 18x10x8 cm
11177.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

11178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11179.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,90

Régebbi erdélyi bokály, sérüléssel, m: 19,5 cm
11180.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ovális retro kisváza. Jelzett, h: 13 cm
11181.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,39

Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm
11182.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,74

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft