Kerámiák

Tételek száma: 177

11037.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
357,14

Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas váza. Jelzett, talpánál restaurálással, m: 17,5 cm
11038.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
129,87

Tűzoltó figura. cca 20. sz. eleje, mázas kerámia, kis kopással, m: 23,5 cm
11039.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
110,39

11040.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Kancsó. Óbánya, cca 1900, mázkopással, m: 21,5 cm
11041.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
58,44

Lakodalmas tál. Sóvidék, cca 1900, kis sérülésekkel, d: 35 cm, m: 13 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11042.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Fazék. cca 20. sz. eleje, Hódmezővásárhely, kopással, m: 24 cm
11043.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
22,73

Kuglófsütő. Dél-Alföld, cca 1900, kis sérülésekkel, d: 19 cm, m: 8,5 cm
11044.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Székelyföld, cca 19. sz. vége - 20. sz eleje, 5 darab kerámia, javított kancsó m: 20 cm, tálak d: 21 cm
11045.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48
13

Vizeskorsó. Észak-Magyarország, 20. sz eleje, kis sérüléssel, m: 34 cm
11046.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Szilke. Körösök völgye, cca 19. sz. közepe - második fele, kopott, m: 18,5 cm
11047.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Fazék. Ungvár, 19. sz. második fele, sérült, hiánnyal, m: 20,5 cm
11048.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft