Kerámiák Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3295854
11049
482
Art-ceramics
Köpülő edény. Alföld, cca 20. sz. eleje, pattogzással, m: 19 cm 3295844
11050
482
Art-ceramics
Szilke. Észak-Magyarország, 19. sz. vége, kis sérülésekkel, m: 16 cm 3295154
11051
482
Art-ceramics
Tál. Sóvidék, 19. sz. vége, mázkopással, d: 21,5 cm 3295841
11052
482
Art-ceramics
Aludttejes edény. Dunántúl, 20. sz eleje, mázhibákkal, m: 11 cm 3295833
11053
482
Art-ceramics
Szilke. Hódmezővásárhely, 20. sz. első fele, mázhibákkal, m: 14,5 cm 3295830
11054
482
Art-ceramics
Tejescsupor. Észak-Magyarország, cca 19. sz. második fele, kopott, m: 14 cm 3295826
11055
482
Art-ceramics
Szilke. Dél-Alföld, cca 20. sz. első harmada, kis sérüléssel, m: 18 cm 3295151
11056
482
Art-ceramics
Korsó. Székelyföld, cca 19. sz. második fele, sérüléssel, m: 14 cm 3295823
11057
482
Art-ceramics
Butella. Tiszafüred, cca 20. sz. közepe, m: 17,5 cm 3277093
11058
482
22000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm 3182949
11059
482
Art-ceramics
Sarkadi Árpád: Raku nagyméretű gyümölcsös kínáló. Jelzett, 42x43x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3233979
11060
482
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Geometrikus mintás nagyméretű falitál. Jelzett, hibátlan, 35x35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft