Kerámiák

Tételek száma: 177

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11061.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
45,45

Art deco fekete néger nő félakt. Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró mázhibával 24 cm
11062.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

Nagyméretű alföldi miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 32 cm
11063.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
45,45

cca 19. sz. második fele, Nagyméretű antik osztrák fehérkerámia dísztál. Jelzett, hátoldalon sérüléssel, d: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11064.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
11065.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

cca 1930, Hódmezővásárhely váza, címkével jelzett, szájánál mázhibával, m: 24,5 cm
11066.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

Fekete János (1929-1999): Nagyméretű hármas fali gyertyatartó. Jelzett, feliratos, 32x39 cm /// / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11067.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
22,73

Világhy Árpád (1960-): Szerelmesek. Jelzés nélkül, terrakotta, m: 35 cm
11068.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
30,84

11069.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
24,35

11070.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
27,60

Vallauris váza, plasztikus légy díszítéssel, jelzett, kis kopással, m: 16 cm
11071.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

Mexikói gitáros. Komlós kerámia. Mázas, jelzett talpán hajszálrepedéssel. 27 cm
11072.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft