Térképek

Tételek száma: 118

The Times Atlasz - Világtörténelem. Szerk.: Geoffrey Barraclough, Norman Stone. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17831.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Svéd-norvég-orosz határvidék térképe, 1 : 1.680.000, vászonra kasírozva, széle kissé sérült, 30x26 cm
17832.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17833.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17834.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1946 One-Inch Map of England & Wales, Sheet 143: Gloucester & Malvern / Anglia, Gloucester és Malvern környékének térképe, sérült borítóval, a térkép jó állapotban, 80x69 cm
17835.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1940 A magyar és török végvárak 1576-ban, térkép, Bánlaky József: A magyar nemzet hadtörténelme c. mű melléklete, kissé foltos, 42x42 cm
17836.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17837.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17838.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17839.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17840.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft