1909 Plan der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien, Gratis-Ausgabe des Hotel ,,Métropole" / Bécs térképe, 1 : 15.000, hátoldalán reklámokkal, kis szakadásokkal, 50x70 cm
cca 1935 Nagy-Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., Aczél Testvérek kiadása (Pallas-ny.), vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, foltokkal, 100x70 cm
Plan du Nile d'Alexandrie á Aswan / Egyiptom, a Nílus térképe Alexandriától Asszuánig a látványosságok ismertetésével, francia és olasz nyelven, kihajtva: 136x24 cm
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.