https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 118

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 43x47 cm
1
17715.

1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 43x47 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1909 Plan der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien, Gratis-Ausgabe des Hotel ,,Métropole" / Bécs térképe, 1 : 15.000, hátoldalán reklámokkal, kis szakadásokkal, 50x70 cm
1
17716.

1909 Plan der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien, Gratis-Ausgabe des Hotel ,,Métropole" / Bécs térképe, 1 : 15.000, hátoldalán reklámokkal, kis szakadásokkal, 50x70 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1910-1920 Bern és környéke (Svájc), kétoldalas térkép, Geograph. artist. Anst. Kümmerly & Frey, Bern, 40,5x35 cm
1
17717.

cca 1910-1920 Bern és környéke (Svájc), kétoldalas térkép, Geograph. artist. Anst. Kümmerly & Frey, Bern, 40,5x35 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1920-1940 A Tisza ártere Kecskemét és Szeged között, térkép, 1 : 200.000, kis lapszéli szakadással, 59,5x45,5 cm
1
17718.

cca 1920-1940 A Tisza ártere Kecskemét és Szeged között, térkép, 1 : 200.000, kis lapszéli szakadással, 59,5x45,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1950-1960 A világ politikai térképe, kiadja: Szikra Könyvkiadó Vállalat, Bp., Offset-ny., kisebb sérülésekkel, 67x41 cm
1
17719.

cca 1950-1960 A világ politikai térképe, kiadja: Szikra Könyvkiadó Vállalat, Bp., Offset-ny., kisebb sérülésekkel, 67x41 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1915 Galícia és az orosz front térképe, Az Est I. világháborús számából, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 22x33 cm
1
17720.

cca 1915 Galícia és az orosz front térképe, Az Est I. világháborús számából, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 22x33 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1935 Nagy-Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., Aczél Testvérek kiadása (Pallas-ny.), vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, foltokkal, 100x70 cm
1
17721.

cca 1935 Nagy-Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., Aczél Testvérek kiadása (Pallas-ny.), vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, foltokkal, 100x70 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Történelmi filmdokumentáció. Elrabolt országrészeink és véreink visszakapcsolásának hatalmas filmjei. I-II. rész.: Észak felé! Dél felé! 1938-39. 1941. II. rész.: Kelet felé...! 1940. 2 db VHS kazetta tokban.
1
17722.

Történelmi filmdokumentáció. Elrabolt országrészeink és véreink visszakapcsolásának hatalmas filmjei. I-II. rész.: Észak felé! Dél felé! 1938-39. 1941. II. rész.: Kelet felé...! 1940. 2 db VHS kazetta tokban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Plan du Nile d'Alexandrie á Aswan / Egyiptom, a Nílus térképe Alexandriától Asszuánig a látványosságok ismertetésével, francia és olasz nyelven, kihajtva: 136x24 cm
1
17723.

Plan du Nile d'Alexandrie á Aswan / Egyiptom, a Nílus térképe Alexandriától Asszuánig a látványosságok ismertetésével, francia és olasz nyelven, kihajtva: 136x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1965 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1915-1965, 48x68 p. + 1961 Budapest térképe és Budapest belső területe, 80x116 cm és 68x48 cm
1
17724.

1965 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1915-1965, 48x68 p. + 1961 Budapest térképe és Budapest belső területe, 80x116 cm és 68x48 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1914 Az Erdős Kárpátok visszafoglalása, háborús térkép József főherceg A világháború amilyennek én láttam c. könyvéből. 60x80 cm
1
17725.

1914 Az Erdős Kárpátok visszafoglalása, háborús térkép József főherceg A világháború amilyennek én láttam c. könyvéből. 60x80 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.
1
17726.

1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia szakadásokkal 62x59 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz