Térképek

Tételek száma: 118

1930 Győr és környéke katonai térkép 1:75 000. Kis beszakadásokkal 58x47 cm
17727.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1937 Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám. VIII. és IX. sz. melléklettel. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, jó állapotban.
17728.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1913 Trentschin, Neusohl (Trencsén és Besztercebánya, Felvidék), katonai térkép, 1 : 200.000, K.u.k. militär-geographisches Institut, vászonra kasírozva, 75x56 cm
17729.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vegyes térkép tétel: nagyrészt magyar és erdélyi vonatkozású térképek kb 15 db
17730.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Magyarország autóstérképe 1987 + Budapest kihajtható térkép 1970
17731.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1943 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadással, kissé koszos, 30x43,5 cm
17732.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1938 Bratislava (Pozsony, Pressburg) Hlavne mesto Slovenska - Haupstadt der Slovakei Polasek á Spohl térkép 56x85 cm small tears at folds
17733.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Generalkarte des Königreiches Rumänien mit Bessarabien und den bulgarischen, serbischen u. österreichisch-ungarischen Grenzgebieten 1:864.000. Dr. K. Peucker. 1916. Artaria. szakadásokkal 95x74 cm
17734.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Mátra térképe, kiadja: Kókai Lajos, Klösz Térképészeti Műintézet Rt., 1:50 000, 59×84 cm
17735.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Feodor Curdts: Karte des türkischen Kriegsshauplatzes Herm. Nicolai, Erfurt. 110x90 cm Szakadásokkal / With tears
17736.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1915-1918 Neue Übersichtskarte des deutsch-französischen Kriegsschauplatzes. Lechners Kriegskarten VII. / A német-francia hadszíntér (nyugati front, I. világháború) térképe, 1 : 750.000, Wien, k. u. k. militär-geogr. Institut - R. Lechner, szélén kisebb sérülésekkel, kissé foltos, 92x70 cm
17737.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Plan von Wien mit Karte von Österreich / Bécs és Ausztria térképe, kétoldalas, kissé sérült, foltos, 41x47,5 cm
17738.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft