The Times Atlasz - Világtörténelem. Szerk.: Geoffrey Barraclough, Norm... https://www.darabanth.com/hu/482-Gyorsarveres/482.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~500010/The-Times-Atlasz-Vilagtortenelem-Szerk-Geoffrey-Barraclough-Norman-Stone-Bp-1992-~II3294532
3294532
17831
482
Maps
Leírás: The Times Atlasz - Világtörténelem. Szerk.: Geoffrey Barraclough, Norman Stone. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
: tg