Térképek

Tételek száma: 118

cca 1900 A Kárpátok térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, 27x42 cm.
17819.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1900 Budapest és Budapest környéke térképe, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Pallas-ny, 25x21 cm és 27x21 cm.
17820.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1896 Pest sz. kir. városa 1758-ban, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 28x22,5 cm + 2 db Budapest témájú illusztráció: Buda és Pest 1730 körül, Buda és Pest, Buda 1684. évi ostroma alatt, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 23x30 cm és 14x23 cm
17821.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1852 A föld térképe (Erdkarte), a Meyer's Zeitungs-Atlasból, apró foltokkal, 23,5x29 cm
17822.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

17823.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Niederösterreich, Freytag-Berndt: Handkarten / Alsó-Ausztria térképe, 1 : 250.000, jó állapotban, 80,5x91,5 cm
17824.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

6 db franciaországi régió térképe
17825.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1928 Kissomlyó és környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, kissé foltos, 45x62,5 cm
17826.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17827.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Útjelzés-hálózat a Dél-Alföldön, terv: Csongrádmegyei Természetbarát Szövetség, nagyméretű térkép, kis sérülésekkel, 61x98 cm
17828.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1910 Ostasien, Carl Flemmings Generalkarten No. 45. / Kelet-Ázsia térképe, 1 : 4.500.000, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 70,5x87,5 cm
17829.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1900 Eduard Gaebler's Neuester Plan von Leipzig / Lipcse város térképe, 1 : 20.000, sérülésekkel, 63,5x71,5 cm
17830.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft