Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 168

Arany (Au) 18K piros korallos kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 4,2 g
22036.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

22037.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
379,40
437,50

22038.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

22039.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

22040.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

22041.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

14K arany (Au) gyűrű citrinnel ékítve jelzett, mesterjegyes, br 7,6 g, m: 62
22042.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

14K arany (Au) nyaklánc porcelán lóherés zománcozott medállal jelzett, 5,29 g,, 56 cm
22043.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Arany (Au) 14K finoman cizellált nyitható képtartó medál, jelzett, 2,5×1,5 cm, nettó: 4,7 g
22044.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

18K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal (0,2 ct) és gyönggyel ékítve j.n. br 3,45 g m: 54
22045.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Többpántos gyűrű türkiz kövekkel díszítve, m: 56
22046.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

2 db gyűrű 14k arany (Au) türkizekkel ékítve, jn. br 5,1 g m: 51, 53
22047.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft