Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 168
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3274059
22012
480
260000
Jewellery and precious metal items
Fehérarany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal kerek csiszolás, VS1, jelzett, méret: 56, 1,82 g
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
3274824
22013
480
240000
14K arany (Au) anker nyaklánc jelzett, 16,72 g, 60 cm
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
3258738
22014
480
180000
Ezüst(Ag) kétfüles "gondola" asztalközép kínáló, jelzett, 38,5×16,5×13,5 cm, nettó: 758 g
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3139507
22015
480
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3274860
22016
480
220000
14K arany (Au) karreif ametiszttel jelzett, mesterjegyes, br 17,99 g, horpadással, 5,5×4,5 cm
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
3274906
22017
480
200000
Gyémánt fülbevaló pár 14k arany (Au) egyenként 10-10 db gyémánttal ékítve 0,25 és 0,07 karát között, összesen 1,8 ct. br 3,12 g
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2662522
22018
480
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2390776
22019
480
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3274837
22020
480
170000
14K arany (Au) óralánc jelzett, 10,1 g, 34 cm
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
3277961
22021
480
160000
Karlánc 18K arany (Au) jelzett 8,76 g 18 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
3274946
22022
480
160000
14k arany (Au) gyűrű j.n. 11,71 g m: 58
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
3277963
22023
480
160000
Karlánc 18K arany (Au) jelzett 8,58 g 18 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft