Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 168

Fehérarany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal kerek csiszolás, VS1, jelzett, méret: 56, 1,82 g
22012.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

14K arany (Au) anker nyaklánc jelzett, 16,72 g, 60 cm
22013.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

Ezüst(Ag) kétfüles "gondola" asztalközép kínáló, jelzett, 38,5×16,5×13,5 cm, nettó: 758 g
22014.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

22015.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

14K arany (Au) karreif ametiszttel jelzett, mesterjegyes, br 17,99 g, horpadással, 5,5×4,5 cm
22016.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

Gyémánt fülbevaló pár 14k arany (Au) egyenként 10-10 db gyémánttal ékítve 0,25 és 0,07 karát között, összesen 1,8 ct. br 3,12 g
22017.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00
19

22018.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

22019.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

14K arany (Au) óralánc jelzett, 10,1 g, 34 cm
22020.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25

Karlánc 18K arany (Au) jelzett 8,76 g 18 cm
22021.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

14k arany (Au) gyűrű j.n. 11,71 g m: 58
22022.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

Karlánc 18K arany (Au) jelzett 8,58 g 18 cm
22023.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft