Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 168
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3274819
22024
480
150000
Jewellery and precious metal items
18K arany (Au) karlánc fonott mintás, jelzett, 7,74 g
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3274877
22025
480
130000
18K arany (Au) gyűrű, j.n. 6,58 g m: 60
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2997786
22026
480
130000
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
3045730
22027
480
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3103487
22028
480
90000
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl 3274923
22029
480
110000
2 db karikagyűrű 14k arany (Au) jelzett 7,37 g m: 60, 52
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
3277965
22030
480
90000
Karlánc 18K arany (Au) jelzett 4,31 g 19 cm 3277653
22031
480
70000
Ezüst(Ag) madaras kínálótál, jelzett, karcolásokkal, d: 17,5 cm, nettó: 231,5 g 3279134
22032
480
200000
14K arany Genéve (Au) női karóra, 14K arany szíjjal, jelzett br. 21,5 g h: 16 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3100880
22033
480
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3139834
22034
480
150000
14k arany (Au) gyűr 0,01 és 0,02 ct brillekkel ékítve jelzett 5,47g , m: 58
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3276928
22035
480
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft