https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 168
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
2997773
22000
480
0
950000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
Kikiáltási ár:
950 000 Ft
3133334
22001
480
0
550000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémántokkal, briliáns csiszolás, jelzett, összesen: 1,075 ct, bruttó: 1,905 g
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
3274872
22002
480
0
480000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
18K arany (Au) karreif, fonott mintával. Jelzett, 26 g d: 6 cm
Kikiáltási ár:
480 000 Ft
3274855
22003
480
0
460000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
14K arany (Au) karkötő jelzett, mesterjegyes, 30,5 g,, 20 cm
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
3133326
22004
480
0
460000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
Kikiáltási ár:
460 000 Ft
3261001
22005
480
0
420000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
3133349
22006
480
0
420000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
2662530
22007
480
0
380000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
3102544
22008
480
0
340000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Ezüst (Ag) teáskanna két csészével és aljjal, Bécs, XIX. sz. vége. Poncolt, jelzett, dianás jelzéssel, csont betéttel, csésze d: 10 cm, m: 5,5 cm, tálca d: 15,5 cm, kanna m: 26 cm, d: 28 cm, 1170 g
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
3277968
22009
480
0
320000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
18K arany (Au) nyaklánc medállal jelzett 15,19 g 62 cm
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
3274830
22010
480
0
300000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
14K arany (Au) óralánc jelzett, 18,47 g, 38 cm
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
3274815
22011
480
0
300000
Jewellery and precious metal items
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
18K arany (Au) nyaklánc fonott mintás, jelzett, 14,67 g 38 cm
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz