Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 168

22000.

Kikiáltási ár:
950 000 Ft
2 574,53
2 968,75

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémántokkal, briliáns csiszolás, jelzett, összesen: 1,075 ct, bruttó: 1,905 g
22001.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75

18K arany (Au) karreif, fonott mintával. Jelzett, 26 g d: 6 cm
22002.

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 300,81
1 500,00

14K arany (Au) karkötő jelzett, mesterjegyes, 30,5 g,, 20 cm
22003.

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 246,61
1 437,50

22004.

Kikiáltási ár:
460 000 Ft
1 246,61
1 437,50

22005.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 138,21
1 312,50

22006.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 138,21
1 312,50

22007.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
1 187,50

22008.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
1 062,50

18K arany (Au) nyaklánc medállal jelzett 15,19 g 62 cm
22009.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
867,21
1 000,00

14K arany (Au) óralánc jelzett, 18,47 g, 38 cm
22010.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

18K arany (Au) nyaklánc fonott mintás, jelzett, 14,67 g 38 cm
22011.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft