Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 168

Korall nyaklánc, jelzett ezüst (Ag) kapoccsal, h: 46 cm
22156.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

2 darab csiszolt zafír, 2 x 0,14 ct
22157.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Ezüst(Ag) süteményes lapát, jelzett, h: 22 cm, nettó: 67,9 g
22158.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Ezüst (Ag) teáskanál, 8 db, jelzettek, 14,5 és 15,5 cm, nettó: 175 g
22159.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Teás kanál készlet. Ezüst (Ag) jelzett Pereszlényi ötvösjelzéssel is, díszdobozban össz nettó 100 g
22162.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag) fejes sétapálca. Jelzett, h: 90 cm
22163.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Szecessziós ezüst (Ag) karaffa. Dianás jelzéssel, jelzett, metszett üveg hibátlan 26 cm üveg dugóval
22164.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Zölden pácolt antik pohár, ezüst (Ag) szerelékben, jelzett, m: 8 cm
22165.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Lágytojásos vagy fűszeres tálkák kanállal. Jelzett, mesterjegyes SR. össz 108 g
22166.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Orosz ezüst (Ag) pálinkás pohár szett, 3 darab pohár díszdobozban, jelzett, nettó: 162g
22167.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
10

6 darab kristály italos pohár ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, egyiken lepattanás, m: 9 cm
22168.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

3 darab kristály kehely, kettő darab ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, lepattanással, m: 14-19 cm
22169.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft