Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 168
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3279646
22156
480
22000
Jewellery and precious metal items
Korall nyaklánc, jelzett ezüst (Ag) kapoccsal, h: 46 cm 3280775
22157
480
7500
2 darab csiszolt zafír, 2 x 0,14 ct 3258728
22158
480
19000
Ezüst(Ag) süteményes lapát, jelzett, h: 22 cm, nettó: 67,9 g 3256202
22159
480
36000
Ezüst (Ag) teáskanál, 8 db, jelzettek, 14,5 és 15,5 cm, nettó: 175 g 3259884
22162
480
24000
Teás kanál készlet. Ezüst (Ag) jelzett Pereszlényi ötvösjelzéssel is, díszdobozban össz nettó 100 g 3274007
22163
480
Ezüst (Ag) fejes sétapálca. Jelzett, h: 90 cm 3273431
22164
480
24000
Szecessziós ezüst (Ag) karaffa. Dianás jelzéssel, jelzett, metszett üveg hibátlan 26 cm üveg dugóval 3273282
22165
480
Zölden pácolt antik pohár, ezüst (Ag) szerelékben, jelzett, m: 8 cm 3278968
22166
480
38000
Lágytojásos vagy fűszeres tálkák kanállal. Jelzett, mesterjegyes SR. össz 108 g 3276690
22167
480
38000
Orosz ezüst (Ag) pálinkás pohár szett, 3 darab pohár díszdobozban, jelzett, nettó: 162g 3278310
22168
480
6 darab kristály italos pohár ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, egyiken lepattanás, m: 9 cm 3278184
22169
480
3 darab kristály kehely, kettő darab ezüst (Ag) talpazatban, jelzett, lepattanással, m: 14-19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft