https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 168

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 2,9 g
1
22132.

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 2,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,7 g
1
22133.

Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,7 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 56 cm, nettó: 23,8 g
1
22134.

Ezüst(Ag) masszív fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 56 cm, nettó: 23,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, 8,4g
1
22135.

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, jelzett, 8,4g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Csiszolt zafír, 5x3 mm
1
22136.

Csiszolt zafír, 5x3 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Csiszolt zafír, 4 mm
1
22137.

Csiszolt zafír, 4 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csiszolt zafír, 4 mm
1
22138.

Csiszolt zafír, 4 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) "Beograd" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 14,7 g
1
22139.

Ezüst(Ag) "Beograd" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 14,7 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g
1
22140.

Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) kerek nyelű mintás díszkanál, jelzett, h: 10,2 cm, nettó: 12,2 g
1
22141.

Ezüst(Ag) kerek nyelű mintás díszkanál, jelzett, h: 10,2 cm, nettó: 12,2 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm
1
22142.

Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) "Bad Homburg" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, nettó: 9,3 g
1
22143.

Ezüst(Ag) "Bad Homburg" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, nettó: 9,3 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz