1948 Munkaverseny. Az Országos Munkaverseny Iroda közleményei az üzemi versenybizottságok számára. 1948. július 8. (Kézirat gyanánt). Néhány kisebb lapszéli szakadással, 8 p.
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
cca 1954 Csipesz, a Debreceni Orvosi Műszergyár Pártszervezetének Lapja, össz. 3 száma, 1954. II. évf. 6. sz. és 4 sz. (egyik évszám, számozás stb. nélkül)
1955 Peking. A Budapesti Helyiipari Vásáron résztvevő kínai küldöttség ismertető kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült, egy-két lap kissé foltos, 28 p.