https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 309

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1935 Canadian Pacific hajótársaság kanadai hajójáratainak menetrendje, térképpel, angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, hajtott, foltos, 8 p.
1
17771.

1935 Canadian Pacific hajótársaság kanadai hajójáratainak menetrendje, térképpel, angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, hajtott, foltos, 8 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935 Mindent a Hazáért. Felvidéki Egyesületek Szövetsége levélboríték alkalmi bélyegzővel
1
17772.

1935 Mindent a Hazáért. Felvidéki Egyesületek Szövetsége levélboríték alkalmi bélyegzővel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Szekfű Gyula: Vallási türelem és a hazai puritánizmus. Kölönlenyomat 1935. 12p. a szerző által DEDIKÁLT!
1
17773.

Szekfű Gyula: Vallási türelem és a hazai puritánizmus. Kölönlenyomat 1935. 12p. a szerző által DEDIKÁLT!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1939 Szlovákia, Magas-Tátra ismertetője, benne színes térkép
1
17774.

cca 1939 Szlovákia, Magas-Tátra ismertetője, benne színes térkép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1936 Árverési Közlöny XVII. évf. 172. sz., 1936. júl. 31. A M. Kir. Postatakarékpénztár árverési csarnokában 1936. évi augusztus hó 1-én árverésre kerülő tárgyak jegyzéke. Függelék: az árverési csarnok helyiségein kívül tartandó árverések sorrendje. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár, 34+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1
17775.

1936 Árverési Közlöny XVII. évf. 172. sz., 1936. júl. 31. A M. Kir. Postatakarékpénztár árverési csarnokában 1936. évi augusztus hó 1-én árverésre kerülő tárgyak jegyzéke. Függelék: az árverési csarnok helyiségein kívül tartandó árverések sorrendje. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár, 34+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937 Budapest - Ungarn. Kalender für das Jahr 1937. Bp., Der Städtischen Fremdenverkehrs-Amt. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, rajta a korabeli Budapesttel és Magyarországgal.
1
17776.

1937 Budapest - Ungarn. Kalender für das Jahr 1937. Bp., Der Städtischen Fremdenverkehrs-Amt. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, rajta a korabeli Budapesttel és Magyarországgal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
1
17777.

1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül
1
17778.

Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1938 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 76. évi jelentése és zárószámadása 1937-ről. Bp., 1938, Világosság-ny., 70+(1) p. Kissé szakadt, foltos.
1
17779.

1938 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 76. évi jelentése és zárószámadása 1937-ről. Bp., 1938, Világosság-ny., 70+(1) p. Kissé szakadt, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.
1
17780.

1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939 A Szepesi Egyesület Budapesten tartott Szepesbáljára szóló meghívó. két melléklettel. / Invitation to the Zipsper Association Egyesület's Szepes Ball held in Budapest. with two appendices 22x14 cm
1
17781.

1939 A Szepesi Egyesület Budapesten tartott Szepesbáljára szóló meghívó. két melléklettel. / Invitation to the Zipsper Association Egyesület's Szepes Ball held in Budapest. with two appendices 22x14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1939 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 77. évi jelentése és zárószámadása 1938-ról. Bp., 1939, Világosság-ny., 72 p. Kissé foltos.
1
17782.

1939 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 77. évi jelentése és zárószámadása 1938-ról. Bp., 1939, Világosság-ny., 72 p. Kissé foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz