1941-1943 3 db évkönyv: Uj Nemzedék - A Központi Sajtóvállalat naptára 1941.; A mai élet lexikona. Mindent tudok - Az Ujság évkönyve 1941.; Nemzeti Ujság - A Központi Sajtóvállalat naptára 1943. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
2 db nyomtatvány 1940 A hatósági légoltalom tűzoltóosztegának megszervezésére és felszereleésére. m. kri. orsz. légvédelmi parancsnokság 13p. + A hatósági légoltalom egészségügyi szolgálatának megszervezése és működtetése. 7p.
1943 Der Baumeister. Monatshefte für Baukultur und Baupraxis. 41. Jahrgang, Heft 3. Német nyelvű építészeti folyóirat egy száma, fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, a borítón sérülésekkel.