https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 309

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
W. Somerset Maugham: A mágus című könyvének borítója, rajta Berény Róbert grafikájával, szakadásokkal.
1
17759.

W. Somerset Maugham: A mágus című könyvének borítója, rajta Berény Róbert grafikájával, szakadásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1931 Külföldi képes turisztikai kiadványok: Kopenhága, 103p., Stockholm, Berlin, Roma, Dánia.
1
17760.

cca 1931 Külföldi képes turisztikai kiadványok: Kopenhága, 103p., Stockholm, Berlin, Roma, Dánia.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1931 Helsinki, Finnugor kongresszus 8 p térképpel + 4 db a kongresszushoz kapcsolódó nyomtatvány, vegyes állapotban
1
17761.

1931 Helsinki, Finnugor kongresszus 8 p térképpel + 4 db a kongresszushoz kapcsolódó nyomtatvány, vegyes állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1931 Tolnai Világlapja 2 darab száma
1
17762.

1931 Tolnai Világlapja 2 darab száma

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1933 A nagyszebeni (Sibiu, Hermannstadt) Szent Orsolya zárda fennállásának 200. évfordulója alkalmából kiadott német nyelvű emléklap, a zárda templomának oltárképével, apró lapszéli szakadással, 15x9,5 cm
1
17763.

1933 A nagyszebeni (Sibiu, Hermannstadt) Szent Orsolya zárda fennállásának 200. évfordulója alkalmából kiadott német nyelvű emléklap, a zárda templomának oltárképével, apró lapszéli szakadással, 15x9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes papírrégiség tétel. fotók, reklámok, okmányok, stb
1
17764.

Vegyes papírrégiség tétel. fotók, reklámok, okmányok, stb

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 A Bécsi Nagy Iskola Függeléke, kiadó: Oldenbruch Ernő, Wien-Kritzendorf. Bécs, Stern & Steiner-ny., 64 p. Bútoripari témájú kiadvány (fabútorok festése, lakkozása), magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, részben szétváló tűzéssel, a hátsó borító levált.
1
17765.

cca 1930 A Bécsi Nagy Iskola Függeléke, kiadó: Oldenbruch Ernő, Wien-Kritzendorf. Bécs, Stern & Steiner-ny., 64 p. Bútoripari témájú kiadvány (fabútorok festése, lakkozása), magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, részben szétváló tűzéssel, a hátsó borító levált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1931-1934 Tolnai Világlapja 3 darab száma
1
17766.

1931-1934 Tolnai Világlapja 3 darab száma

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1931-1933 Magyar Népiskola újság 7 darab száma
1
17767.

1931-1933 Magyar Népiskola újság 7 darab száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1933 Beregi Oszkár és Aknai Vilma, nyomat, sérüléssel, 14×9 cm
1
17768.

1933 Beregi Oszkár és Aknai Vilma, nyomat, sérüléssel, 14×9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934 Berliner Bürgerbrau GmbH. sörfőzde működési szabályzata 12p. / Brewery operating regulations
1
17769.

1934 Berliner Bürgerbrau GmbH. sörfőzde működési szabályzata 12p. / Brewery operating regulations

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.
1
17770.

1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz