https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 309

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
1
17735.

1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1924 Magyarbánhegyes lóverseny, lókiállítás, tenyészlóvásár és labdarúgó mérkőzés József főherceg és Szabó István honvédelmi miniszter védnökségével. nagy méretű plakát 65x95 cm + a rendezvény programja
1
17736.

1924 Magyarbánhegyes lóverseny, lókiállítás, tenyészlóvásár és labdarúgó mérkőzés József főherceg és Szabó István honvédelmi miniszter védnökségével. nagy méretű plakát 65x95 cm + a rendezvény programja

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
5
 
cca 1925 Venezia, 32 Quadri Artistici delle Galerie di Venezia / Velence, 32 művészeti reprodukciót tartalmazó album, kiadói dekoratív, harántalakú, zsinórfűzéses papírkötésben, kissé sérült borítóval, 22x31,5 cm
1
17737.

cca 1925 Venezia, 32 Quadri Artistici delle Galerie di Venezia / Velence, 32 művészeti reprodukciót tartalmazó album, kiadói dekoratív, harántalakú, zsinórfűzéses papírkötésben, kissé sérült borítóval, 22x31,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1925-1926 Lovecky Obzor, Casopis Venovany Myslivecké Vede a Praxi - cseh nyelvű vadászati újságok könyvbe kötve
1
17738.

1925-1926 Lovecky Obzor, Casopis Venovany Myslivecké Vede a Praxi - cseh nyelvű vadászati újságok könyvbe kötve

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1925 Der Wiener Bote Illustrierter Kalender für Stadt- und Landleute auf das Jahr 1925, 123p
1
17739.

1925 Der Wiener Bote Illustrierter Kalender für Stadt- und Landleute auf das Jahr 1925, 123p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
1
17740.

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.
1
17741.

1927 Literatura almanachja. Beszámoló a szellemi életről. Bp., 1927, Lantos. Általános magyar könyvjegyzék második bővített és javított kiadásával. 806 p. Kiadói félvászonkötés, kissé sérült gerinccel, foltos gerinccel és borítóval, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
8 db kisnyomtatvány: Városliget, Tíz éves a szabad Vác, Parthenon folyóirat 1927/XI. Székely György: Dürer Németországa, Császár Elemér: Irodalomtörténeti közlemények 46/2, Szinnyei József Magyar írók élete és munkái X/8-9. füzet 1905 Hornyánszky
1
17742.

8 db kisnyomtatvány: Városliget, Tíz éves a szabad Vác, Parthenon folyóirat 1927/XI. Székely György: Dürer Németországa, Császár Elemér: Irodalomtörténeti közlemények 46/2, Szinnyei József Magyar írók élete és munkái X/8-9. füzet 1905 Hornyánszky

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1927 Marosvidék képes naptára és évkönyve az 1927. évre. Második évfolyam. Makó, Makói Friss Ujság-ny., 128 p. A borítón irredenta grafikával. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó borító hiányzik.
1
17743.

1927 Marosvidék képes naptára és évkönyve az 1927. évre. Második évfolyam. Makó, Makói Friss Ujság-ny., 128 p. A borítón irredenta grafikával. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó borító hiányzik.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1
17744.

1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928 Paris, Album Artistique, 40 Vues / Párizs nevezetességeit bemutató album 40 képpel, kiadói harántalakú papírkötésben, kissé sérült borítóval, 21x31 cm
1
17745.

1928 Paris, Album Artistique, 40 Vues / Párizs nevezetességeit bemutató album 40 képpel, kiadói harántalakú papírkötésben, kissé sérült borítóval, 21x31 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
4
 
1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm
1
17746.

1928 A Diósgyőri M. Királyi Állami Vas, Acél és Gépgyár közjóléti és kulturális intézményei. Képes füzet. Papírkötésben, zsinórfűzéssel. 22p francia nyelvű szöveg . + 24 t. képek .Zsinórfűzött papírkötésben 25x16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz