Nyomtatványok

Tételek száma: 309

1956 Az Érdekes újság első, induló fél évfolyama, bekötve, jó állapotban
17832.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1956 Valóság I. évf. 3 szám, 1956. nov. 2., a címlapon a kormány segítségkérése az ENSZ-től és a forradalom egyéb hírei, kis sérülésekkel, 2 p.
17833.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956 Magyar Világ I. évf. 2. szám, 1956. nov. 2., a címlapon a Varsói Szerződés felmondása és a forradalom egyéb hírei, 4 p.
17834.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956 Magyar Nemzet XII. évf. 248. szám, 1956. október 20., a címlapon: ,,Hruscsov, Mikojan, Kaganovics, Molotov Varsóba érkezett - Közös nyilatkozatot adtak kis a szovjet-japán megegyezésről", a 3-4. old. hiányzik
17835.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1957 Érdekes Újság II. évfolyam 2. féléve egybekötve, sérült félvászon kötésben.
17836.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1957 Élet és Irodalom I. évf. 3., 5., 7., 8., 9., 11., 14., 15. számai (8 db), főszerk.: Bölöni György, vegyes állapotban
17837.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1958 Bp., Mátyás Pince borlap / itallap, kissé foltos
17838.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1958 Veszprém megyei múzeumok tájékoztatója, 16p
17839.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1959-1962 Vendéglátás folyóirat 3 száma. Változó állapotban, az egyik borító foltos, szakadt. + 1961 Balaton. Bp., IBUSZ. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés, szakadozott borítóval, sérült gerinccel.
17840.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17841.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
17842.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Új Látóhatár irodalmi és politikai folyóirat 2 darab száma
17843.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft