1956 Magyar Nemzet XII. évf. 248. szám, 1956. október 20., a címlapon: ,,Hruscsov, Mikojan, Kaganovics, Molotov Varsóba érkezett - Közös nyilatkozatot adtak kis a szovjet-japán megegyezésről", a 3-4. old. hiányzik
1959-1962 Vendéglátás folyóirat 3 száma. Változó állapotban, az egyik borító foltos, szakadt. + 1961 Balaton. Bp., IBUSZ. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés, szakadozott borítóval, sérült gerinccel.
cca 1960-1980 La protection de la maternité et de l'enfance en U.R.S.S. / Az anyák és gyermekek védelme a Szovjetunióban, egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált album, francia nyelven. Harántalakú egészvászon-kötésben, 19,5x34,5 cm