https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 309

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1900 Címerek (Osztrák-Magyar Monarchia, német és amerikai államok, stb.), 5 db színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, részben sérült lapszélekkel, 24x30,5 cm és 24x15 cm
1
17685.

cca 1900 Címerek (Osztrák-Magyar Monarchia, német és amerikai államok, stb.), 5 db színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 5. kiadásából, részben sérült lapszélekkel, 24x30,5 cm és 24x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 A Magyar Nemzet Története 27 db vegyes melléklete (közte 4 színes litográfia), változó méretben és állapotban
1
17686.

cca 1900 A Magyar Nemzet Története 27 db vegyes melléklete (közte 4 színes litográfia), változó méretben és állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
I. Ferenc József osztrák császár és magyar király portréja, nyomat papíron, 21x15 cm
1
17688.

I. Ferenc József osztrák császár és magyar király portréja, nyomat papíron, 21x15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 2 db politikai propaganda röplap: Polgárházaló dal, Sárházi népdal címekkel.
1
17689.

cca 1900 2 db politikai propaganda röplap: Polgárházaló dal, Sárházi népdal címekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Egyházi relikviákról, műtárgyakról, oltárakról készült reprodukciós nyomatok, össz. 20 db, francia nyomtatott feliratokkal, néhányon magyar ny. ceruzás feliratokkal (Esztergom, Kolozsvár stb.), néhány lap széle kissé sérült.
1
17690.

cca 1900 Egyházi relikviákról, műtárgyakról, oltárakról készült reprodukciós nyomatok, össz. 20 db, francia nyomtatott feliratokkal, néhányon magyar ny. ceruzás feliratokkal (Esztergom, Kolozsvár stb.), néhány lap széle kissé sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Szőlészettel, borászattal kapcsolatos nyomtatványok: Körrendelet a szöllővessző forgalom tárgyában. 11p, + Szabályzat a központi mintapincze felállításáról 4p. + 1909 Meghívó verseczi borvásár és kiállításra, + 1912 Nagykőrös fogyasztási és italadó rendelet
1
17691.

cca 1900 Szőlészettel, borászattal kapcsolatos nyomtatványok: Körrendelet a szöllővessző forgalom tárgyában. 11p, + Szabályzat a központi mintapincze felállításáról 4p. + 1909 Meghívó verseczi borvásár és kiállításra, + 1912 Nagykőrös fogyasztási és italadó rendelet

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
1
17692.

cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló
1
17693.

cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Feszty Körkép, Morelli Gusztáv metszése, Feszty Árpád festménye után, nyomat, papír, "Könyves Kálmán" kiadása, 29,5x408 cm, jobb szélén hosszú szakadással
1
17694.

cca 1900 Feszty Körkép, Morelli Gusztáv metszése, Feszty Árpád festménye után, nyomat, papír, "Könyves Kálmán" kiadása, 29,5x408 cm, jobb szélén hosszú szakadással

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1904 Az ,,Aradi versenyegylet" évkönyve. Arad, 1905, Bloch H.-ny., 35+(9) p. Tűzött papírkötés.
1
17695.

1904 Az ,,Aradi versenyegylet" évkönyve. Arad, 1905, Bloch H.-ny., 35+(9) p. Tűzött papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1904 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye községeinek egymástól való távolságát feltüntető kilométer táblázat. Szolnok, 1904, Háy Géza-ny., 54 p. Kiadói papírkötés, sérült, az utolsó lap különvált a fűzéstől.
1
17696.

1904 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye községeinek egymástól való távolságát feltüntető kilométer táblázat. Szolnok, 1904, Háy Géza-ny., 54 p. Kiadói papírkötés, sérült, az utolsó lap különvált a fűzéstől.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1905 Bp., Alsócsernátoni Csiky Mihály jog- és államtudor halálozási értesítője
1
17697.

1905 Bp., Alsócsernátoni Csiky Mihály jog- és államtudor halálozási értesítője

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz