Nyomtatványok

Tételek száma: 309

1910 A "Miasszonyunk"-ról Nev. Sz. Iskolanővérek vezetése alatt álló Lugosi Róm. Kath. Elemi és Polgári Leányiskola értesítője az 1909-1910. tanévről, sérülésekkel, 79p
17710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Salzburg, 12 színes képet tartalmazó album, J. Huttegger (Salzburg) kiadása és nyomása, kiadói papírkötés, a gerincen ragasztott, a lapokon némi kopással, 15x23,5 cm
17711.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1911 Kisküküllővölgyi Faipari Részvény-Társaság üzleti jelentés és zárszámadás az 1910. évi december 31-éig terjedő ötödik üzletévről
17712.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1912 A szőlő és mezőgazdasági növények károkozóit bemutató nagyméretű hirdetmény, tábla. Vértetű 71x50 cm Hajtva
17713.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1912 A Szent István napi repülőnap programja. Plakát. Kis beszakadással. 32x24 cm + régi repülő modern fotómontázs
17714.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1912-1913 Tolnai Világlapja 7 darab száma
17715.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1912, 1916 Báró Nyáry Alfons és Báró Nyáry Sándorné halálozási értesítője, 2 db
17716.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1913 Tolnai Világlapja, szépirodalmi képes hetilap. XIII. évfolyam, első kötet (fél évfolyam, január-június). Amatőr félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, egy lap szakadt és kijár
17717.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
17718.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Budapest 1915. "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel + ca 1930 Felhívás a Magyar Társadalomhoz Remsey György hazafias képére + 1890 Meghívó vizsga hangversenyre
17720.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1918 Losonci gazdasági szekerek ismertetője, hajtott, szakadással
17721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17722.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft