1910 A "Miasszonyunk"-ról Nev. Sz. Iskolanővérek vezetése alatt álló Lugosi Róm. Kath. Elemi és Polgári Leányiskola értesítője az 1909-1910. tanévről, sérülésekkel, 79p
Salzburg, 12 színes képet tartalmazó album, J. Huttegger (Salzburg) kiadása és nyomása, kiadói papírkötés, a gerincen ragasztott, a lapokon némi kopással, 15x23,5 cm
1913 Tolnai Világlapja, szépirodalmi képes hetilap. XIII. évfolyam, első kötet (fél évfolyam, január-június). Amatőr félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, egy lap szakadt és kijár
Budapest 1915. "A Magyar Korona Országai 6%-kal kamatozó Járadékkölcsön" államadóssági kötvénye 1000K-ról szelvényekkel, szárazpecséttel + ca 1930 Felhívás a Magyar Társadalomhoz Remsey György hazafias képére + 1890 Meghívó vizsga hangversenyre