Nyomtatványok

Tételek száma: 309

5 db modern lovas poszter, változó méretben és állapotban
17916.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Torino városi őrségének egyenruhái a XV. sz.-tól a XIX. sz.-ig, 6 db színes reprodukció (szign.: Bigatti), Torino dombornyomott címerével ellátott papírmappában, lapméret: 33,5x24,5 cm
17917.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17918.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

7 db híres festményeket ábrázoló reprodukció, a hátoldalon magyar nyelvű tájékoztatóval + Petőfi Sándor és Deák Ferenc portréit ábrázoló színes nyomatok. Változó méretben és állapotban.
17919.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Afrikai szavanna állatai, 8 db nagyméretű, színes nyomat, változó állapotban, 21x26 cm és 29x40,5 cm
17920.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bolgár népi hímzések és szőttesek, népviseletek, össz. 95 db színes képet tartalmazó mappa, vegyes állapotban, sérült papírborítóban
17921.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1972 Myanma Export Import Corporation (Mianmar / Burma) képes falinaptár, angol nyelvű, kissé foltos, 52x38 cm
17922.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

2 db színes reprodukciókat tartalmazó mappa a The Hermitage Collections sorozatból: Paintings of the Neapolitean School + Masterworks of Florentine Art, össz. 32 képpel (komplett), Leningrad, Aurora Art Publishers kiadása, 21x14,5 cm
17923.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

3 db film és mozi témájú kiadvány: Toldi filmpalota műsora + Megszállottak c. magyar film rövid ismertetője és 4 képe, borítékkal + Filmmúzeum - Zsivago doktor ismertető füzet
17924.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kis papírrégiség tétel, benne grafika, sport, aláírás, olimpia
17925.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Erotikus, pornográf gyűjtemény: fotók (kb. 110 db kisméretű fotó, Forte dobozban), képeslapok (3 db), "Kefélőgép" grafika, Viola pornográf magazin
17926.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szlovákiai (Felvidék) sípályák térképvázlatai, 8 db kétoldalas lap, néhány kis lapszéli sérüléssel, ceruzás jelölésekkel, 29x20 cm
17927.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft