Budapest 150

Tételek száma: 104

cca 1890 Budapest, Pesti Vigadó és az előtte levő kerített parkban, a felirat szerint ,,Rémi Róbert Kioskja", 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
18405.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1880 Budapest, a Lánchíd pesti hídfőjénél, az alsó rakparton raktár, a királyi palota homlokzata pedig beállványozva, vélhetően a kupolán dolgoztak, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
18406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1905 Budapest, sztereo felvétel a Lánchídról fényképezve a királyi palotát és a budai Duna partot, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
18407.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1962 Budapest, Népstadion, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
18408.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1890 Budapest, a pesti alsó rakpart látképe, 1 db modern nagyítás jelzés nélkül, 15x21 cm
18409.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1952 Budapest, Kossuth híd, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
18410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1930-1940 Bp., teherhajók a pesti alsó rakpartnál, háttérben a Ferenc József (később Szabadság) híd és a Gellért Szálló. Fotó, hátoldalán (sarkain) albumba ragasztás nyomaival, 11,5x8 cm
18411.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1960 Budapest nevezetességeit bemutató prospektusok (Városliget, Nemzeti Múzeum, Népstadion, Gellérthegy és Gellért fürdő, Országház, stb.), össz. 28 db. A Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal kiadása. A Parlament látképét ábrázoló kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült, viseltes állapotban.
18412.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1890 9 db Budapest témájú térkép, metszet a Pallas lexikonból 30x24 cm
18413.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1938 Budapest, XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus tétel: tagsági jegy, belépőjegyek (díjtalan belépőjegy számozott ülőhelyre a Hősök terén 1938. május 27-én este 3/4 11 órai kezdettel tartandó férfiak szentségimádásra; Iparcsarnokban 1938. május 28-án du. 16 órai kezdettel tartandó III. nyilvános nagygyűlésre, érvényes számozott ülőhelyre; számozott ülőhely a Tómederben, érvényes május 29-én de. 9 órakor a Hősök terén tartandó legátusi szentmisére), utazási rend, énekrend, programfüzet, stb.
18414.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

cca 1938-1939 Budapesttel kapcsolatos utazási, idegenforgalmi tájékoztatók, prospektusok, össz. 5 db, változó állapotban
18415.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Budapest Székesfőváros Elektromos Művei - Feltételek elektromos világítási és erőátviteli berendezéseknek a Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek hálózatához való kapcsolásra. Bp., 1926, Székesfővárosi Házinyomda, 22 p. Tűzött félvászon-kötés, a hátsó borító kissé koszos. + Tragbare Isolations-Meßapparate. Technische Anweisung Nr. 12. Siemensstadt-Berlin, 1914, Siemens & Halske A.-G., 32 p. Tűzött papírkötés, foltos borítóval.
18416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft