Budapest 150

Tételek száma: 104

Acképalbumok, városképek., "fényírdai" emlékek a Budapest gyűjteményben. Bp., 1964. + Faragó Éva. Képek a századvégi Budapestről, Klösz György fényképei a Budapest gyűjteményben. Bp., 1975
18429.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18430.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm
18431.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm
18432.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm
18433.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18434.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

18435.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18436.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

18437.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

18438.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

18439.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Davori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, sérül gerinccel, kopott borítóval. laza kötéssel, kijáró lapokkal, könyvtest szétvált.
18440.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft