Acképalbumok, városképek., "fényírdai" emlékek a Budapest gyűjteményben. Bp., 1964. + Faragó Éva. Képek a századvégi Budapestről, Klösz György fényképei a Budapest gyűjteményben. Bp., 1975
Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart villamossal, 1968. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Apró felületi sérülésekkel Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5x47,5 cm
Tanulmányok Budapest multjából VII. Szerk.: Némethy Károly, Budó Jusztin. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 1. Bp., 1939, Budapest Székesfőváros, 10+203 p.+19 t. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált kötéssel, ezt leszámítva jó állapotban.