1960 Budapest nevezetességeit bemutató prospektusok (Városliget, Nemzeti Múzeum, Népstadion, Gellérthegy és Gellért fürdő, Országház, stb.), össz. 28 db. A Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal kiadása. A Parlament látképét ábrázoló kiadói papírmappában, a mappa kissé sérült, viseltes állapotban.