Órák Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3111335
12260
462
650000
Watches
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-8 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban 240x200x170 mm
Kikiáltási ár:
650 000 Ft
3062764
12261
462
200000
Watches
IWC Schaffhausen fém tokos zsebóra, jelzett számlap, másodperc segédkörrel, nem működik, kopott mutatókkal, lánccal, számlap d: 40 mm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3082740
12262
462
Watches
Strada japán férfi kvarc óra. szép állapotban, új elemmel, működik, szép, bőr szíjjal. d: 40 mm 3079388
12263
462
Watches
Caravelle női karóra, kvarc, fém szíjjal, kopással, számlap d: 16 mm 3063906
12264
462
Watches
Junghans női karóra, 17 köves kézi felhúzós szerkezettel, elindul, 16x21 mm 3041758
12265
462
Watches
Adeola svájci kézi felhúzós férfi karóra. Működik, számlapon, kis kopással d: 32 mm 3046433
12266
462
14000
Watches
Tissot Automatic PR 516 GL karóra, automata, dátumkijelzős, szíj nélkül, működik, számlap d: 30 mm 3023134
12267
462
Watches
Ezüst (Ag) karóra, kézi felhúzós, számlapon repedés. Nem működik d: 24 mm, br 22 g 3024700
12268
462
500
Watches
Meister Anker karóra, bőr szíjjal, kvarc, dátumkijelzős, nem működik, számlap d: 30 mm 2765074
12269
462
Watches
Daniel Wellington kvarc karóra, eredeti bőr szíjjal. Jelzett, működő, jó állapotban, új elemmel, d: 40 mm 3050091
12270
462
80000
Watches
IWC Schaffhausen számlapos fém tokos zsebóra, jelzett számlap, jelzetlen szerkezet, DOXA tok másodperc segédkörrel, működik számlap d: 45 mm 2797667
12271
462
95000
Watches
Glashütte GUB Spezimatic 26 Rubis Made in GDR mechanikus vintage férfi karóra 855433 goldplaque. Automata szerkezettel, működik, bőr szíjjal, baloldalon kis sérülés a tokon. d: 35 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft