Órák

Tételek száma: 77

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-8 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám; 209284 Működő szép állapotban 240x200x170 mm
12260.

Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 761,52
2 031,25

IWC Schaffhausen fém tokos zsebóra, jelzett számlap, másodperc segédkörrel, nem működik, kopott mutatókkal, lánccal, számlap d: 40 mm
12261.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Strada japán férfi kvarc óra. szép állapotban, új elemmel, működik, szép, bőr szíjjal. d: 40 mm
12262.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Caravelle női karóra, kvarc, fém szíjjal, kopással, számlap d: 16 mm
12263.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Junghans női karóra, 17 köves kézi felhúzós szerkezettel, elindul, 16x21 mm
12264.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Adeola svájci kézi felhúzós férfi karóra. Működik, számlapon, kis kopással d: 32 mm
12265.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tissot Automatic PR 516 GL karóra, automata, dátumkijelzős, szíj nélkül, működik, számlap d: 30 mm
12266.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst (Ag) karóra, kézi felhúzós, számlapon repedés. Nem működik d: 24 mm, br 22 g
12267.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Meister Anker karóra, bőr szíjjal, kvarc, dátumkijelzős, nem működik, számlap d: 30 mm
12268.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Daniel Wellington kvarc karóra, eredeti bőr szíjjal. Jelzett, működő, jó állapotban, új elemmel, d: 40 mm
12269.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

IWC Schaffhausen számlapos fém tokos zsebóra, jelzett számlap, jelzetlen szerkezet, DOXA tok másodperc segédkörrel, működik számlap d: 45 mm
12270.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

12271.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft