Órák Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3106334
12332
462
90000
Watches
14K arany (Au) Doxa karóra. Jelzett, d: 35 mm szép számlap, működő szerkezet, jó bőr szíjjal 3108802
12333
462
Watches
Orosz stopperóra. Működik, kis kopással, számlap d:40 mm 3102950
12334
462
Watches
Oris Star 21 köves karóra. Mechanikus, dátumkijelzéssel, fém szíjjal, dobozában, minimális kopottsággal, számlap 28x230 mm 2945655
12335
462
26000
Watches
Roskopf fém tokos zsebóra. számlapon repedéssel működő, jó állapotban pontosan jár d: 51 mm 3111800
12336
462
Watches
MOM + Delta vekkeróra, nem működnek. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft