Órák Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3106849
12320
462
Watches
Huguenin kézi felhúzós férfi karóra. Működő szerkezettel, korrodált számlappal. d: 34 mm 3109523
12321
462
Watches
2 db antik zsebóra: Brauswetter János, Szeged, duplafedeles, d: 46 mm + kisméretű, jelzés nélküli, d: 28 mm 3106798
12322
462
Watches
"50 éves az Orosz Légierő 1942-1992" karóra, kézi felhúzós, másodpercmutatóval, bőr szíjjal, működik, d: 36 mm 3108164
12323
462
Watches
Emporio Armani férfi karóra, vízálló (30m / 3ATM), fém szíjjal, jó állapotban, d: 34 mm. Feltehetőleg elemcserére szorul. 3106840
12324
462
Watches
Nomeca női karóra, kézi felhúzós, másodpercmutatós, aranyozott fém szíjjal és tokkal, némi kopással, működik, d: 20 mm 3109570
12325
462
Watches
Chronometre Suisse Non-Magnetic svájci karóra, másodpercmutatós, szíj nélkül, kopásokkal, nem jár, d: 44 mm 3110887
12326
462
80000
Watches
Női 14K arany (Au) zsebóra, üveg nélkül, nem működik, jelzett. br 25 g d: 32 mm 3106806
12327
462
Watches
Raketa 16 köves, kézi felhúzós szovjet karóra, másodpercmutatóval, bőr szíjjal, működik, a tok kissé kopott, d: 33 mm 3059839
12328
462
Watches
Esprit női karóra, kopásnyomokkal, nem jár, h: 17 cm 3100242
12329
462
Watches
Helvetia quartz zsebóra gyöngyház berakással, nem jár, eredeti dobozában, szép állapotban, d: 5,5 cm 3046047
12330
462
Watches
Cartier replika automata karóra,nem működik, kopásnyomokkal, d: 5 cm 3108001
12331
462
Watches
Orient quartz karóra, vízálló, bőr szíjjal, 29x27 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft