Órák Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3043739
12284
462
50000
Watches
Antik kandallóóra, javítással, pótlással, hiánnyal, tetején vas Szent József alakkal,feltehetően Franciaország, kulcs nélkül, ingája megvan, 33x15x52 cm 2909515
12285
462
Watches
Ágaskodó ló figurális asztali óra, aranyszínű műanyag, jelzett, kopásokkal, , m: 51 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2514784
12286
462
50000
Watches
Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm 3104155
12287
462
Watches
Lengey Sándor órás, ékszerész és látszerész Szeged asztali óra. Jó állapotban, m: 15 cm 3057557
12288
462
Watches
Lotus női karóra kvarc szerkezettel, fém szíjjal, garanciális, díszdobozban, eredeti állapotban 20x32 mm 3078779
12289
462
Watches
Junghans utazóóra jelzés nélkül, nem működik, üvegen kis törés 15x12 cm 3041987
12290
462
5500
Watches
Breveté art deco francia márványtestű asztali óra. Kopással, m: 16,5 cm 2199937
12291
462
24000
Watches
Régi faragott fa falióra kulccsal, számlapja kissé kopottas, nem működik, tetődísz laza, 65x24x14,5 cm 2223591
12292
462
6500
Watches
Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm 3108333
12293
462
60000
Watches
Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Feltehetőleg elemcserére szorul. 3108172
12294
462
Watches
Emporio Armani női karóra, vízálló (50m / 5ATM), fém szíjjal, számlap: 20x10 mm. Eredeti, kissé sérült dobozában. Feltehetőleg elemcserére szorul. 3103331
12295
462
Watches
V jelzésű kvarc karóra, elemmel, működő, jó állapotban, új retro bőr szíjjal d: 32 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft