Órák Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2965350
12272
462
Watches
cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm 3079375
12273
462
Watches
Seculus női karóra, kvarc, svájci gyártmány, jó állapotban, számlap d: 30 mm 3110423
12274
462
Watches
11 darab karóra, zsebóra és szerkezet, változó állapotban 3110464
12275
462
Watches
7 darab karóra, vegyes állapotban 3079464
12276
462
38000
Watches
Raymond Weil női karóra, Kvarc szerkezet aranyozott fém tok és szíj, jelzett, újszerű állapot, eredeti dobozában, pótszemekkel 30x21 mm 3079426
12277
462
Watches
Petersen negyedütős Westminstert játszó kandallóóra. Felhúzó kulccsal, működik , oldalán kis sérüléssel 58 cm sz, m: 22 cm 3079417
12278
462
Watches
Schwarzwaldi két súlyos kakukkos óra .Faragott fa, felesütős 24x18 cm 3074398
12279
462
Watches
Kienzle art deco asztali óra, számlapja sérült, működik, 13x17 cm 3109805
12280
462
Watches
Schumann Arzberg 6 db porcelán tányérka klf kocsikkal. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 9,5 cm 3062794
12281
462
30000
Watches
Biedermeier asztali óra oszlopos, feles ütős szerkezet, működik, számlap sérült 45x55 cm 3063662
12282
462
24000
Watches
Pragotron galambász versenyóra. cca 1960, fémházas, órás által ellenőrizve, működik, 20x12x13 cm /// "Versenyek alkalmával a galambok kis gyűrűit apró kapszulákban a kulcs elfordításakor időpecséttel a tárolóba helyezve az érkezési sorrend később hitelesen ellenőrizhető." 3063682
12283
462
Watches
Antik asztali óra ház, réz, fém, patinával, kopott, 10x7x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft