Órák

Tételek száma: 77

cca 1950 Felicia svájci frakk óra, 17 köves, felhúzós szerkezet, működik, kis kopással, d: 40 mm
12272.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Seculus női karóra, kvarc, svájci gyártmány, jó állapotban, számlap d: 30 mm
12273.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11 darab karóra, zsebóra és szerkezet, változó állapotban
12274.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

7 darab karóra, vegyes állapotban
12275.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

Raymond Weil női karóra, Kvarc szerkezet aranyozott fém tok és szíj, jelzett, újszerű állapot, eredeti dobozában, pótszemekkel 30x21 mm
12276.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Petersen negyedütős Westminstert játszó kandallóóra. Felhúzó kulccsal, működik , oldalán kis sérüléssel 58 cm sz, m: 22 cm
12277.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Schwarzwaldi két súlyos kakukkos óra .Faragott fa, felesütős 24x18 cm
12278.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kienzle art deco asztali óra, számlapja sérült, működik, 13x17 cm
12279.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
27

Schumann Arzberg 6 db porcelán tányérka klf kocsikkal. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 9,5 cm
12280.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12281.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Pragotron galambász versenyóra. cca 1960, fémházas, órás által ellenőrizve, működik, 20x12x13 cm  ///  "Versenyek alkalmával a galambok kis gyűrűit apró kapszulákban a kulcs elfordításakor időpecséttel a tárolóba helyezve az érkezési sorrend később hitelesen ellenőrizhető."
12282.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Antik asztali óra ház, réz, fém, patinával, kopott, 10x7x11 cm
12283.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft