Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 41

Dr. Totis Béla: A fogamzás titka. Bp., 1936, Cserépfalvi, 202+(6) p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
18847.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kiss Ferenc - Szentágothai János: Az ember anatómiájának atlasza I-III. köt. Bp., 1971., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítókkal, a II. kötetben foltos lapokkal.
18848.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

18849.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18850.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18851.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft