Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 41

Lengyel Miklós: Gyönyörök vezeklői. Bemutatom Dr. Bródy Károly grassei orvos koplaló és nyerskoszt gyógymódját. Van-e gyógyíthatatlan betegség? A Bródy-kúra ,,titkai", gyógyíthatatlannak mondott betegek felépülésének részletei. Bp., [1939], Viktória, 135+(1) p. Kiadói papírkötés.
18835.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dian Fossey: Gorillák a ködben. Ford.: ifj. Vitray Tamás. Bp., 1990, Park. Kiadói papírkötés.
18836.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Klinikai endocrinologia I-II. Szerk: Gláz Edit. Medicina, Bp., 1981. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
18837.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. I-IV. köt. [Két kötetben]. Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp., [1941], "Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről" kiadóhivatala, 143 p.+157 p.+160 p.+133 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval, ex libris-szel.
18838.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18839.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első rész. X. köt.: Az állat és élete. Második rész. Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, belül jó állapotban.
18840.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret. Átdolgozta: Loczka Alajos. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó, 1207 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
18841.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XLIV. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XLIV. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1895, Josef Drotleff-ny., 2 sztl. lev. + LII+104 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel.
18842.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XLI. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XLI. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1891, Josef Drotleff-ny., 2 sztl. lev. + XLIV+102+(6) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, sérült, szétváló fűzéssel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
18843.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szőr Péter: A gumi fizikája. Kézirat. Bp., 1954, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 62 p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, helyenként szamárfüles lapokkal. Megjelent 70 példányban.
18844.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Darányi Gyula: Hogyan óvjuk meg egészségünket? Bp., 1940., Országos Közegészségi Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18845.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18846.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft