Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 41

18811.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

18812.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

18813.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Géczy Barnabás: Őslénytan. (Kézirat). Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar. Bp.,1990, Tankönyvkiadó. Negyedik kiadás. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 130 példányban.
18814.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Stäckel Pál: Bolyai Farkas és Bolyai János geometriai vizsgálatai. 1-2. köt. Kiadta, életrajzzal és magyarázattal ellátta: - -. Ford.: Rados Ignác. I. köt.: A két Bólyai élete és művei. II. köt.: Szemelvények a két Bólyai műveiből. Bp., 1914, MTA, 1 t.+XII+288 p.; IV+ 295 p.+1 t. Kiadói papírkötés, a gerincek javítottak, a II. rész elülső borítóján javítással, az I. rész elülső borítóján gyűrődésnyommal, a borítószéleken kis szakadásokkal.
18815.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Zhou Yong - Dr. Eöry Ajándok - Orosz Miklós: Kong jin qi gong. Kínai gyógytorna az öngyógyítás művészete. [Bp.], 1990., Magyar Kínai Baráti Társaság Hagyományos Kínai Orvosi és Harcművészeti Szekciói. Hozzákötve: Dr. Eőry Ajándok: Akupresszúra. hn, 1990, BRG Fejlesztési Intézet Rt. Átkötött műbőr-kötés.
18816.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18817.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Carmichel - Ratzan. Medicine in literature and art. Köln, 1991. Kiadói vászon kötésben, papír védőboprítóval
18818.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18819.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

A természet könyve 2. köt. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. VI-VII-VIII-IX. füzet. Ford.: Nagy István. Bp., 1875., Franklin, 8+96+120+2+129+4+119+3 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
18820.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A természet könyve 6. Közérdekű olvasmányok a természettudományok köréből. Bernstein A. német műve után. XIX-XX-XXI füzet. Ford.: Nagy István. Bp., 1876., Franklin, 136+199+1+106+1 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal, 4 foltos lappal.
18821.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csányi Vilmos: Irónikus etológia. Bp.,2012.,Nők Lapja Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18822.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft