Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 41

Dr. Schranz Dénes: Törvényszéki stomatológia. Fogorvosok és törvényszéki orvosok részére. Dr. Bakay Lajos előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás (Ladányi Antal-ny.), 350 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány lapszéli sérüléssel, túlnyomórészt felvágatlan lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18823.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Arnold, H. H. - Bohr, Niels - Einstein, Albert - Oppenheimer, J. R. - Szilárd Leó (et al.): Egy világ vagy egy se. Ford.: M. Zemplén Jolán. A Búvár Könyvei XXVII. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 168 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, javított kiadói papír védőborítóban.
18824.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lubbock, John: Ameisen, Bienen und Wespen. Beobachtungen über die Lebensweise der geselligen Hymenopteren. Leipzig, 1883, F. A. Brockhaus, XVII+381 p. + 5 (színes képtáblák) t. Átkötött félbőr-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
18825.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18826.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Walter Heitler:  A sugárzás kvantumelmélete (The Quantum Theory of radiation) Bp., 1959 Akadémiai Kiadó, Kiadói kopott vászonkötésben
18827.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18828.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Verhandlungen und Mittheilungen des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaft zu Hermannstadt. XXIV. Jahrgang. [A nagyszebeni Erdélyi Természettudományi Társulat közleményei, XXIV. évf.] Hermannstadt [Nagyszeben], 1874, Closius'schen Erbin-ny., 2 sztl. lev. + X+122 p. + 2 (kihajtható táblázatok) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
18829.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kiss Jenő: Geometria. A m. kir. állami felső építőipariskola első osztálya számára. Összeáll.: - - tanár. Kézirat gyanánt. Bp., 1941, nyn., 108 p. I. kiadás. Kiadói papírkötés.
18830.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Borosay Dávid: Geometria a gimnázium és reálgimnázium számára. II. rész. a VII. és VIII. osztály számára. Bp., 1930., Szent István-Társulat. Kopott félvászon-kötésben, bélyegzésekkel, névbejegyzésekkel, aláhúzásokkal. + Góbi Imre: Rhetorika. A gymnásium VI. osztálya számára. Bp., 1888., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel.
18831.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nemes Dénes: A 7-es rendszertörvény. A naprendszer mozgásainak, a 7 halmazállapotnak és a 7. érzékelésnek összefüggéséről szóló fizikai bölcselet. DEDIKÁLT! Bp., 1938, Magyar Betű, 137 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerinc részben hiányos. Számozott (63./1000) példány.
18832.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Stephen W. Hawking: Az idő rövid története a nagy bummtól a fekete lyukakig. Ford.: Molnár István. Bp.,1993, Maecenas. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18833.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Décsi Imre: A nemi élet és az erotika. I-IV. köt. [Egy kötetben]. Egészséges és beteg szerelem. Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről. Bp., [1941], "Népszerű tudományos könyvek" kiadóhivatala, 143 p.+157 p.+160 p.+133 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval
18834.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft