Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 151

18084.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Besenyi Vendel: A jászberényi Szentkúti templom története. A szerző, Besenyi Vendel (1942-) agrármérnök, helytörténész által dedikált! Jászberény, 2016, Jászok Egyesülete / KÉSZ Jászberényi Csoportja / Nagyboldogasszony Főplébánia. 128 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
18085.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Trolley Travelog. Pittsburgh,(1924), Pittsburgh Railways Co., 48 p.+1 t. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, címlaphiánnyal.
18086.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Gazdag egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült zsírpapír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
18087.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18088.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Friendly Guide to Philadelphia and the Wanamker Store. Published by John Wanamaker Philadelphia. Philadelphia, 1926., John Wanamaker. Fekete-fehér illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18089.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Rexa Dezső: Képeskönyv képek nélkül a régi Pestről. Bp., [1947], Stilus. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
18090.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Polner Zoltán: Időtlen szegedi képek. Szeged, 2007, Bába Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18091.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Matics Pál: Adatok Szalkaszentmárton történetéhez. Szalkaszentmárton, 1970, Községi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
18092.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tanulmányok a Dél-Dunántúl történetéből. Szerk.: T. Mérey Klára Dr. A MTA Dunántúli Tudományos Intézete Értekezések 1969 II. Bp., 1970., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18093.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18094.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18095.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft