Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 151

Hajdanvolt Róma - Jelen és múlt. Bp., 2005, Gesta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötés, jó állapotban.
18133.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

18134.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Múlt és jelen - Biatorbágyi korképek. Szerk: Horváth Imre. Biatorbágy, 2018, Krónikás Bt. Gazdag fekete-fehér és színes fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
18135.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nick Middleton: Extrém kalandok a Selyemúton. Ford.: Erdélyi András. Bp., 2005, General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
18136.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18137.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Budapest, én, Helikon. Irodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
18138.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban.
18139.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18140.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18141.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18142.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Budapest. Fővárosunk története. Főszerk.: Ságvári Ágnes. Budapest egyesítésének századik évfordulója tiszteletére. Bp., 1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóval. Egyébként szép állapotban.
18143.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft