Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 151
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2895845
18133
444
Books: Travelling, Local History
Hajdanvolt Róma - Jelen és múlt. Bp., 2005, Gesta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói spirálfűzéses kartonált papírkötés, jó állapotban. 2803958
18134
444
Károlyi István 12. Évfolyamos Gimnázium évkönyv 2000-2010. Szerk.: Hirmann László. [Bp.], 2010, Károlyi István 12. Évfolyamos Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés 2928693
18135
444
Múlt és jelen - Biatorbágyi korképek. Szerk: Horváth Imre. Biatorbágy, 2018, Krónikás Bt. Gazdag fekete-fehér és színes fotóanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. 2931257
18136
444
Nick Middleton: Extrém kalandok a Selyemúton. Ford.: Erdélyi András. Bp., 2005, General Press. Kiadói kartonált papírkötés. 2586547
18137
444
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 2744451
18138
444
Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Budapest, én, Helikon. Irodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban. 2586271
18139
444
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban. 2586274
18140
444
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 2586549
18141
444
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 2685622
18142
444
Magyarország helységnévtára 1941. Szerkeszti és kiadja: A Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban. 2637563
18143
444
Budapest. Fővárosunk története. Főszerk.: Ságvári Ágnes. Budapest egyesítésének századik évfordulója tiszteletére. Bp., 1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóval. Egyébként szép állapotban. 2654586
18144
444
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft