Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 151

György Aladár: A föld és népei III. köt.: Európa. Bp.,1881., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett illusztrált barna egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, ex libris-szel, magánkönyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel.
18121.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
14

Magyar Műemlékek sorozat 2 kötete:  Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely.;  Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal: Szombathely.; Bp., 1961-1962, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban, és kiadói egészvászon-kötés.
18122.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés
18123.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18124.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jakucs László: Aggteleki cseppkőbarlang. Bp., 1952, Művelt Nép. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 5000 példányban.
18125.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

220 év - 220 kép. Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából. Szerk. és az előszót írta: Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán. Bp., 2012, Ferencváros Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
18126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18127.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18128.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Pest- Pilis Solt Kiskun vármegye I-II. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18129.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

A hely, ahol élünk. Gömör. Regionális olvasó- és munkáltató értékkönyv. Szerk.: Ádám Zita, Ferencz Anna. Rimaszombat, 2013., Pro Scholis. Második javított kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18130.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Vas vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Esztergom vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft