Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 151
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2934714
18121
444
2200
Books: Travelling, Local History
György Aladár: A föld és népei III. köt.: Európa. Bp.,1881., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett illusztrált barna egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, ex libris-szel, magánkönyvtári címkével, tulajdonosi bejegyzéssel. 2931121
18122
444
Magyar Műemlékek sorozat 2 kötete: Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely.; Kádár Zoltán-Horváth Tibor Antal: Szombathely.; Bp., 1961-1962, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban, és kiadói egészvászon-kötés. 2804169
18123
444
1997 Borsod-Abaúj-Zemplén Megye statisztikai évkönyve. Miskolc, 1998, KSH B-A-Z Megyei Igazgatósága. Kiadói papírkötés 2803635
18124
444
2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben. 2911185
18125
444
Jakucs László: Aggteleki cseppkőbarlang. Bp., 1952, Művelt Nép. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 5000 példányban. 2891360
18126
444
220 év - 220 kép. Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából. Szerk. és az előszót írta: Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán. Bp., 2012, Ferencváros Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban. 2928441
18127
444
Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás kiadás kísérő tanulmánnyal. Bp., 1984, Helikon. Csátári Dániel: Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmánnyal, benne térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. 2884140
18128
444
Mirko Vosátka: Természetjárás enciklopédiája. Ford.: Karádi Ilona. Vera Levá. Bratislava/Pozsony, 1978, Madách. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2875312
18129
444
4400
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Pest- Pilis Solt Kiskun vármegye I-II. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2907863
18130
444
A hely, ahol élünk. Gömör. Regionális olvasó- és munkáltató értékkönyv. Szerk.: Ádám Zita, Ferencz Anna. Rimaszombat, 2013., Pro Scholis. Második javított kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2875305
18131
444
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Vas vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2875308
18132
444
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Esztergom vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1989, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft