Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 151

18108.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18109.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18111.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

18112.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

18113.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ifj. Horváth Béla: A Miskolci Avas Műemlékei. Műemlékeink. DEDIKÁLT! Bp., 1964., Képzőművészeti Alap. Kissé kopott papírkötés, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
18114.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Károly István: Budapesti utcajegyzék. 1981., Bp., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Térkép melléklettel a hátuljában.
18115.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18116.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

dr. Schuler Dezső: Budapest Székesfőváros Által kezelt alapítványok és alapítványszerű juttatások gyűjteménye Bp., 1934. Székesfővárosi házinyomda. 436p. Kiadói aranyozott vászon kötésben
18118.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Galácz András: Óceánok, Sarkvidékek. Az Arktisztól az Antarktiszig (Kontinensről kontinensre). Bp., 2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, CD-melléklettel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
18119.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

György Aladár: A föld és népei II. köt.: Afrika. 3. kiadás. Európa. Bp., 1904, Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált piros egészvászon-kötés, festett - márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.
18120.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft