Kovács Zoltán András: A Szálasi-kormány belügyminisztériuma. Rendvédelem, állambiztonság, közigazgatás a nyilas korszakban. Máriabesnyő - Gödöllő, 2009., Attraktor. Kiadói papírkötés.
Béthune, Maximilien de: Memoires, Ou, Oeconomies Royales D'Etat, Domestiques, Politiques & Militaires de Henri Le Grand. Tome douziéme. Amsterdam, 1725, Aux Dépens de la Compagnie, (2)+493 p. Francia nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
cca 1950 3 szocreál füzet Népi demokráciánk útja, Gerő Ernő elvtárs beszámolója a Magyar Dolgozók Pártja kongresszusán, Fehér könyv - Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése
Mika Sándor: Magyarország történelme a mohácsi vészig. (Történelmi olvasókönyv.) Bp.,én., Lampel R.,232 p. Átkötött egészvászon-kötés, "Magyar Lovaregylet Levente Egyesület" bélyegzésekkel.