Könyvek: Történelem

Tételek száma: 115

Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja. I-II. köt. Eötvös Károly Munkái XIII-XIV. Bp., [1905], Révai. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón minimális kopással, tulajdonosi névbejegyzéssel (Haranghy Lászlóné).
18286.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18287.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Elizabeth Abbott: A cölibátus története. Ford.: Bakonyi Berta. Pécs, 2009, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18288.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bona Gábor: Kossuth Lajos kapitányai. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. +   Otto Zarek: Egy nép szerelme. Kossuth Lajos életregénye. Herczeg Ferenc előszavával. Ford.: Sebestyén Károly és Horváth Zoltán. Bp.,én.,,Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben
18289.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18290.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Csiffáry Tamás: Magyarország aranykora 896-1896. Bp., 2003., Fix. Kiadói kartonált papírkötés.
18291.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18292.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft