Könyvek: Történelem

Tételek száma: 115

Schulhof Izsák: Budai krónika (1686). Héberből fordította Jólesz László. Az utószót Szakály Ferenc írta. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18274.

Kikiáltási ár:
800 Ft
9

18275.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

2005. Arcok a kora-újkori magyar történelemből. Bp. Hadimúzeum Alapítvány. 21x15 cm
18276.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18277.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ablonczy Balázs: Teleki Pál. (Egy politikai életrajz vázlata.) Élet-kép sorozat. Bp.,2000,Elektra. Kiadói kartonált papírkötés.
18278.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Blos, Wilhelm: A francia forradalom. A francia közállapotok és események népszerű ismertetése 1789-től 1804-ig. Ford.: Horovitz Jenő. Bp., 1909, Népszava Könyvkereskedés (Világosság-ny.), XII+628 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal.Korablei félvászon kötésben kissé kopott
18279.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
18280.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18281.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18282.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ostromverte várak. Szerk.: Gerő László. Bp., 1969., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, Balla Demeter, Gink Károly, Lőrinczy György, Schopper Tibor fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
18283.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., én., Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított kötéssel, gyűrött címlappal, a hátsó tábla belsején sérült papírral, kissé foltos lapokkal.
18284.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője: Kormos Tivadar. Bp., 1931, Dante. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérültgerinccel.
18285.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft